PQ32/25-3C96
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PQ CORES 2PC SET
Φύλλα δεδομένων: PQ32/25-3C96.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
140 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PQ32/25-3C96
Αριθμός εξαρτήματος PQ32/25-3C96 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 49525 pcs Φύλλο δεδομένων PQ32/25-3C96.pdf
Πλάτος 22.00mm Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PQ 32 x 25 Σειρά *
Αλλα ονόματα 432702597561
BG5PQ03225005U60PS
Ελάχιστη εγκάρσια τομή πυρήνα (Amin) mm² 143
Υλικό 3C96 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος 33.00mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 25.00mm Χάσμα Ungapped