PM114/93-3C94
FERROXCUBEFERROXCUBE
PM114/93-3C94 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: FERROXCUBE
Περιγραφή προϊόντος FERRITE CORE 2PC SET
Φύλλα δεδομένων: 1.PM114/93-3C94.pdf2.PM114/93-3C94.pdf3.PM114/93-3C94.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 576 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PM114/93-3C94
Αριθμός εξαρτήματος PM114/93-3C94 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 576 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PM114/93-3C94.pdf2.PM114/93-3C94.pdf3.PM114/93-3C94.pdf
Πλάτος - Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PM 114 x 93 Σειρά -
Αλλα ονόματα 1779-1168
BG4PM114930020U0PS
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό 3C94 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 93.00mm Χάσμα -
Connector Type A Uncoated Διάμετρος 114.00mm
πυρήνα Τύπος PM
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PM1205S
PM1205S
Κατασκευαστές: IXYS Integrated Circuits Division
Περιγραφή: SSR RELAY SPST-NO 500MA 0-500V
Σε απόθεμα: 29015 pcs
Κατεβάστε: PM1205S.pdf
RFQ
PM113-625.0M-T
PM113-625.0M-T
Κατασκευαστές: Connor-Winfield
Περιγραφή: OSC XO 625.000MHZ LVPECL SMD
Σε απόθεμα: 6947 pcs
Κατεβάστε: PM113-625.0M-T.pdf
RFQ
PM1205
PM1205