E14/3.5/5/R-3C92-A100-P
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PLANAR E CORES
Φύλλα δεδομένων: E14/3.5/5/R-3C92-A100-P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος E14/3.5/5/R-3C92-A100-P Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 241222 pcs Φύλλο δεδομένων E14/3.5/5/R-3C92-A100-P.pdf
Πλάτος 5.00mm Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή E 14 x 3.5 x 5 Σειρά *
Υλικό 3C92 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος 14.00mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 3.50mm Χάσμα -