XS500-48N-005
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
Excelsys Technologies Ltd.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V 504W
Φύλλα δεδομένων: 1.XS500-48N-005.pdf2.XS500-48N-005.pdf3.XS500-48N-005.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 271 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 271 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του XS500-48N-005
Αριθμός εξαρτήματος XS500-48N-005 Κατασκευαστής Excelsys Technologies Ltd.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 504W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 271 pcs Φύλλο δεδομένων 1.XS500-48N-005.pdf2.XS500-48N-005.pdf3.XS500-48N-005.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 9.33" L x 5.04" W x 1.54" H (237.0mm x 128.0mm x 39.1mm)
Σειρά Xsolo Ισχύς (Watts) 504W
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 10.5A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10.5A εγκρίσεις CE, cTUVus