XS1000-24N-005
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
Excelsys Technologies Ltd.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V 1008W
Φύλλα δεδομένων: 1.XS1000-24N-005.pdf2.XS1000-24N-005.pdf3.XS1000-24N-005.pdf4.XS1000-24N-005.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 268 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 268 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XS1000-24N-005 Κατασκευαστής Excelsys Technologies Ltd.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 1008W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 9.37" L x 5.04" W x 1.60" H (238.0mm x 128.0mm x 40.6mm)
Σειρά Xsolo Ισχύς (Watts) 1008W
Αλλα ονόματα 633-1365 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input Αποδοτικότητα 92%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 42A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 380 VDC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 42A