PE300C-10F
Excelitas TechnologiesExcelitas Technologies
PE300C-10F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Excelitas Technologies
Περιγραφή προϊόντος ELLIPTICAL REFLECTOR 1.4" 300W
Φύλλα δεδομένων: PE300C-10F.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 196 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 196 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PE300C-10F
Αριθμός εξαρτήματος PE300C-10F Κατασκευαστής Excelitas Technologies
Περιγραφή ELLIPTICAL REFLECTOR 1.4" 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 196 pcs Φύλλο δεδομένων PE300C-10F.pdf
Τάση 23kV (Start), 11.5 V ~ 15 V (Operating) Ορατή έξοδος 6725 lm
Τύπος Short Arc Eliptical Lamp Θερμοκρασία 150°C (Max)
Στυλ Ceramic Body Σειρά Cermax®
Ισχύς εξόδου 34.5W (IR), 75W (Radiant), 9.7W (UV) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)