ELSW-F71M1-0CPHS-C3500
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
ELSW-F71M1-0CPHS-C3500 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Everlight Electronics
Περιγραφή προϊόντος LED SHWO WARM WHITE 3500K 2SMD
Φύλλα δεδομένων: ELSW-F71M1-0CPHS-C3500.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ELSW-F71M1-0CPHS-C3500 Κατασκευαστής Everlight Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 62982 pcs Φύλλο δεδομένων ELSW-F71M1-0CPHS-C3500.pdf
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.25V Οπτική γωνία 110°
Θερμική αντίσταση της συσκευασίας 10°C/W Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm) Σειρά SHWO
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1414 (3535 Metric)
Αλλα ονόματα 1080-1311-2
ELSWF71M10CPHSC3500
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.084" (2.13mm) Ροή @ 85 ° C, έλεγχος ρεύματος 61 lm
Ροή @ 25 ° C, δοκιμή ρεύματος 70 lm (70 lm ~ 80 lm) Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting SHWO White, Warm 3500K (3220K ~ 3710K) 3.25V 350mA 110° 1414 (3535 Metric)
Τρέχουσες - Test 350mA Τρέχουσες - Max 600mA