67-21/GBC-YV2W2N/2T
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 67-21/GBC-YV2W2N/2T Κατασκευαστής Everlight Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 300253 pcs Φύλλο δεδομένων
Μήκος κύματος - Peak 518nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 528nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.2V Οπτική γωνία 120°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2-PLCC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.20mm L x 2.80mm W
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-PLCC τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Millicandela Αξιολόγηση 1350mcd
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Διαφάνεια φακού Clear
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 2.40mm φακός χρώμα Colorless
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) 2.10mm
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Green 528nm LED Indication - Discrete 3.2V 2-PLCC
Τρέχουσες - Test 20mA Διαμόρφωση Standard