33-01/T4C-4PRB
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED WHITE CLEAR 3MM T/H
Φύλλα δεδομένων: 33-01/T4C-4PRB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1020 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 33-01/T4C-4PRB Κατασκευαστής Everlight Electronics
Περιγραφή LED WHITE CLEAR 3MM T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 227036 pcs Φύλλο δεδομένων 33-01/T4C-4PRB.pdf
Μήκος κύματος - Peak - Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα -
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.6V Οπτική γωνία 75°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 3mm POWER LED Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-DIP (0.200", 5.08mm) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Διαφάνεια φακού Clear
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3.00mm φακός χρώμα Colorless
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) 5.95mm
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή White LED Indication - Discrete 3.6V 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Τρέχουσες - Test 30mA Διαμόρφωση Standard
Χρώμα White
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Aries Electronics, Inc.
Περιγραφή: CABLE 33POS .100 JUMPER 9 INCH
Σε απόθεμα: 6012 pcs
Κατεβάστε: 33-009-171.pdf
RFQ
Κατεβάστε: 33-009-173.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Tallysman Wireless
Περιγραφή: RF AMP 40 DB GPS L1 SMA JACK
Σε απόθεμα: 540 pcs
Κατεβάστε:
Περιγραφή: IC RF AMP GPS 1.575GHZ
Σε απόθεμα: 634 pcs
Περιγραφή: CABLE 33POS .100 JUMPER 6 INCH
Περιγραφή: CABLE 33POS .100 JUMPER 12 INCH
Περιγραφή: IC AMP GALILEO 1.2GHZ-1.8GHZ SMA
Σε απόθεμα: 581 pcs
Κατεβάστε:
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών