32-01/T4C-4PRB
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED WHITE CLEAR 3MM T/H
Φύλλα δεδομένων: 32-01/T4C-4PRB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1020 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 32-01/T4C-4PRB Κατασκευαστής Everlight Electronics
Περιγραφή LED WHITE CLEAR 3MM T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 245429 pcs Φύλλο δεδομένων 32-01/T4C-4PRB.pdf
Μήκος κύματος - Peak - Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα -
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.3V Οπτική γωνία 130°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 3mm Μέγεθος / Διαστάσεις 7.62mm L x 7.62mm W
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-DIP (0.200", 5.08mm) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Διαφάνεια φακού Clear
Στυλ φακό / Μέγεθος Square with Flat Top, 7.62mm φακός χρώμα Colorless
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) 4.80mm
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή White LED Indication - Discrete 3.3V 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Τρέχουσες - Test 30mA Διαμόρφωση Standard
Χρώμα White
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Aries Electronics, Inc.
Περιγραφή: CABLE 32POS .100 JUMPER 12 INCH