30-1/G4C-ARTB
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED GREEN CLEAR 3MM T/H
Φύλλα δεδομένων: 30-1/G4C-ARTB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 30-1/G4C-ARTB
Αριθμός εξαρτήματος 30-1/G4C-ARTB Κατασκευαστής Everlight Electronics
Περιγραφή LED GREEN CLEAR 3MM T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 173459 pcs Φύλλο δεδομένων 30-1/G4C-ARTB.pdf
Μήκος κύματος - Peak 536nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 525nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.5V Οπτική γωνία 80°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 3mm POWER LED Μέγεθος / Διαστάσεις 7.62mm L x 7.62mm W
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-DIP (0.200", 5.08mm) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Διαφάνεια φακού Clear
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3.00mm φακός χρώμα Colorless
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) 6.10mm
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Green 525nm LED Indication - Discrete 3.5V 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Τρέχουσες - Test 30mA Διαμόρφωση Standard
Χρώμα Green
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
30-1/R5C-AQSC
30-1/R5C-AQSC
Περιγραφή: LED RED CLEAR POWER LED T/H
Σε απόθεμα: 213056 pcs
Κατεβάστε: 30-1/R5C-AQSC.pdf
RFQ
30-1/Y5C-ARTC
30-1/Y5C-ARTC
Περιγραφή: LED YELLOW CLEAR 3MM T/H
Κατεβάστε: 30-1/Y5C-ARTC.pdf
RFQ
30-100
Κατασκευαστές: Grayhill, Inc.
Περιγραφή: SWITCH PUSH SPST-NO 0.15A 24V
Κατεβάστε: 30-100.pdf
30-1/B4C-AKNB
30-1/B4C-AKNB
Περιγραφή: LED BLUE CLEAR 3MM T/H
Κατεβάστε: 30-1/B4C-AKNB.pdf
Κατασκευαστές: Chemtronics
Περιγραφή: PLATO DSLDRNG TIP - 3/16" PACE
Κατεβάστε: 30-1003.pdf
30-1
Κατασκευαστές: Grayhill, Inc.
Περιγραφή: SWITCH PUSH SPST-NO 1A 115V
Κατεβάστε: 30-1.pdf
Κατασκευαστές: Chemtronics
30-1/A5C-ASUC/AM
30-1/A5C-ASUC/AM
Περιγραφή: LED 3MM THROUGH-HOLE
Κατεβάστε:
30-1-E
30-1-E
Κατεβάστε:
30-1-EW
30-1-EW
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών