11-21/BHC-AP2R1/2T
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED BLUE CLEAR 1206 SMD
Φύλλα δεδομένων: 11-21/BHC-AP2R1/2T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 11-21/BHC-AP2R1/2T Κατασκευαστής Everlight Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5754 pcs Φύλλο δεδομένων 11-21/BHC-AP2R1/2T.pdf
Μήκος κύματος - Peak 468nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 471nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.5V Οπτική γωνία 60°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 3.00mm L x 1.50mm W
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3016 Metric) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Αξιολόγηση 99mcd
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 1.10mm
φακός χρώμα Colorless Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος (Max) 1.50mm Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Blue 471nm LED Indication - Discrete 3.5V 1206 (3016 Metric) Τρέχουσες - Test 20mA
Διαμόρφωση Standard Χρώμα Blue
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
11-21/GHC-YT1U2/2T
11-21/GHC-YT1U2/2T
Περιγραφή: LED GREEN CLEAR 1206 SMD
Σε απόθεμα: 347894 pcs
Κατεβάστε: 11-21/GHC-YT1U2/2T.pdf
RFQ
11-216
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SKT DP 3/8DR 6PT 1/2
Σε απόθεμα: 9041 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
11-218
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SKT DP 3/8DR 6PT 9/16
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: VCC (Visual Communications Company)
Περιγραφή: B6 BULB SOCKET BAYONET
Κατεβάστε: 11-212.pdf
Περιγραφή: SKT DP 3/8DR 6PT 5/16
11-14S-W
11-14S-W
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: CONN RING CIRC 18-22AWG #1/4
11-20-468MP
11-20-468MP
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 11"X 20YDS
Σε απόθεμα: 695 pcs
Κατεβάστε: 11-20-468MP.pdf
Περιγραφή: LPH B6 CANDELABRA BAYONET INC 12
Κατεβάστε: 11-207.pdf
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CONN PIN PILOT FOR TERM WIRE
Σε απόθεμα: 855 pcs
Περιγραφή: SKT DP 3/8DR 6PT 7/16
Σε απόθεμα: 907 pcs
Κατεβάστε: 11-20-467MP.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών