MR25H40MDF
EverSpin Technologies, Inc.EverSpin Technologies, Inc.
EverSpin Technologies, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC RAM 4M SPI 40MHZ 8DFN
Φύλλα δεδομένων: MR25H40MDF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MR25H40MDF
Αριθμός εξαρτήματος MR25H40MDF Κατασκευαστής EverSpin Technologies, Inc.
Περιγραφή IC RAM 4M SPI 40MHZ 8DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2528 pcs Φύλλο δεδομένων MR25H40MDF.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V
Σειρά Automotive, AEC-Q100 Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 8-VDFN Exposed Pad Αλλα ονόματα 819-1055
MR25H40MDF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 4Mb (512K x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης RAM Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή MRAM (Magnetoresistive RAM) Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 40MHz 8-DFN-EP, Small Flag (5x6)
Συχνότητα ρολογιού 40MHz