WITRT-0800-UV-M
Essentra ComponentsEssentra Components
WITRT-0800-UV-M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Essentra Components
Περιγραφή προϊόντος CABLE TIE RELEASE UV BLK 8" 40LB
Φύλλα δεδομένων: 1.WITRT-0800-UV-M.pdf2.WITRT-0800-UV-M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WITRT-0800-UV-M Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή CABLE TIE RELEASE UV BLK 8" 40LB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 833774 pcs Φύλλο δεδομένων 1.WITRT-0800-UV-M.pdf2.WITRT-0800-UV-M.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Standard, Releasable Πλάτος 0.210" (5.33mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό 40 lbs (18.14 kg) Σειρά WIT-RT
Συσκευασία 1000 per Pkg Αλλα ονόματα RPC5403
WITRT-0800-UV-M-ND
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος - Κατά προσέγγιση 8.00" Μήκος - Πραγματικό 0.667' (203.20mm, 8.00")
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά UV Resistant
Λεπτομερής περιγραφή Standard, Releasable Black 2.00" (50.80mm) 0.210" (5.33mm) 40 lbs (18.14 kg) 0.667' (203.20mm, 8.00") Χρώμα Black
Bundle Διάμετρος 2.00" (50.80mm)