VMCGN160-M3-L-K
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CRD GD,VERT MNT W HRDWR,BLUE,160
Φύλλα δεδομένων: VMCGN160-M3-L-K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VMCGN160-M3-L-K Κατασκευαστής Essentra Components
Διαθέσιμη ποσότητα 49938 pcs Φύλλο δεδομένων VMCGN160-M3-L-K.pdf
Σειρά VMCGN Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα 0.079" (2.00mm) Thick PC Boards αξεσουάρ Τύπος Polystyrene, Snap-In, 6.300" (160.00mm)