TLHE-1-750-01
Essentra ComponentsEssentra Components
TLHE-1-750-01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Essentra Components
Περιγραφή προϊόντος CBL CLIP TWIST LOCK NAT FASTENER
Φύλλα δεδομένων: 1.TLHE-1-750-01.pdf2.TLHE-1-750-01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TLHE-1-750-01
Αριθμός εξαρτήματος TLHE-1-750-01 Κατασκευαστής Essentra Components
Διαθέσιμη ποσότητα 264069 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TLHE-1-750-01.pdf2.TLHE-1-750-01.pdf
Πλάτος 0.750" (19.05mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Hinged
Τύπος Clip, Twist Lock Σειρά TWIST-LOK
βίδα Μέγεθος #10 (M5) Πάχος επιτροπής -
Πίνακας Hole Μέγεθος - Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 61044008
RPC5312
TLHE-1-750-01-ND
TLHE175001
Εγκαίνια Μέγεθος 0.700" ~ 0.800" (17.78mm ~ 20.32mm)
τοποθέτηση Τύπος Fastener Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό πάχος 0.079" (2.00mm) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-2
Υλικό Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Μήκος 0.670" (17.02mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 1.772" (45.00mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Cable Clip, Twist Lock Natural Fastener 0.700" ~ 0.800" (17.78mm ~ 20.32mm) Χρώμα Natural