SFCBS-M4-14M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
SFCBS-M4-14M-01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Essentra Components
Περιγραφή προϊόντος CBS STUD-FIT 14MM STUD FOR 12MM
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SFCBS-M4-14M-01 Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή CBS STUD-FIT 14MM STUD FOR 12MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Υποστήριξη Πάχος επιτροπής 0.062" (1.57mm) 1/16" Υποστήριξη Διάμετρος οπής 0.157" (3.99mm)
Σειρά SFCBS Αλλα ονόματα 61061004
RPC5020
SFCBS-M4-14M-01-ND
SFCBSM414M01
τοποθέτηση Τύπος Screw Mount Τοποθέτηση πάνελ Πάχος -
Διάμετρος οπής τοποθέτησης - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό Nylon Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.953" (24.21mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable
Holding Τύπος Snap Lock Χαρακτηριστικά M4 Thread
Λεπτομερής περιγραφή Board Support Snap Lock / Screw Mount Nylon 0.551" (14.00mm) Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.551" (14.00mm)