RKWDE-16-12-OR
Essentra ComponentsEssentra Components
RKWDE-16-12-OR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Essentra Components
Περιγραφή προϊόντος CINCH STRAP W/ END GROMMET, HOOK
Φύλλα δεδομένων: 1.RKWDE-16-12-OR.pdf2.RKWDE-16-12-OR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RKWDE-16-12-OR Κατασκευαστής Essentra Components
Διαθέσιμη ποσότητα 12739 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RKWDE-16-12-OR.pdf2.RKWDE-16-12-OR.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Hook and Loop - Tie Πλάτος 1.000" (25.40mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό - Σειρά RKWD
Συσκευασία 10 per Pkg τοποθέτηση Τύπος Grommet, End Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Polyamide (PA), Nylon
Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks Μήκος - Κατά προσέγγιση 12.00"
Μήκος - Πραγματικό 1.000' (304.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Hook and Loop - Tie Orange 2.88" (73.15mm) 1.000" (25.40mm) 1.000' (304.80mm)
Χρώμα Orange Bundle Διάμετρος 2.88" (73.15mm)