RKW-12-13-RD
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE TIE, HOOK & LOOP W/ SCREW
Φύλλα δεδομένων: RKW-12-13-RD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RKW-12-13-RD
Αριθμός εξαρτήματος RKW-12-13-RD Κατασκευαστής Essentra Components
Διαθέσιμη ποσότητα 24611 pcs Φύλλο δεδομένων RKW-12-13-RD.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Hook and Loop - Tie Πλάτος 0.750" (19.05mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό - Σειρά RKW
Συσκευασία 10 per Pkg τοποθέτηση Τύπος Screw Mount, Cross-Cut
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Μήκος - Κατά προσέγγιση 13.00"
Μήκος - Πραγματικό 1.083' (330.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Hook and Loop - Tie Red 0.750" (19.05mm) 1.083' (330.00mm)