RKS-16-12-BK-C
Essentra ComponentsEssentra Components
RKS-16-12-BK-C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Essentra Components
Περιγραφή προϊόντος STRAP, HOOK & LOOP, BLACK
Φύλλα δεδομένων: 1.RKS-16-12-BK-C.pdf2.RKS-16-12-BK-C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RKS-16-12-BK-C Κατασκευαστής Essentra Components
Διαθέσιμη ποσότητα 66733 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RKS-16-12-BK-C.pdf2.RKS-16-12-BK-C.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Hook and Loop - Strip Πλάτος 1.000" (25.40mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό - Σειρά RKS
Συσκευασία 100 per Pkg τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Μήκος - Κατά προσέγγιση 12.00"
Μήκος - Πραγματικό 1.000' (304.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Hook and Loop - Strip Black 1.000" (25.40mm) 1.000' (304.80mm)