MWSLTB-1-19A-RT
Essentra ComponentsEssentra Components
MWSLTB-1-19A-RT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Essentra Components
Περιγραφή προϊόντος CBL CLIP WIRE SADDLE NATURAL ADH
Φύλλα δεδομένων: 1.MWSLTB-1-19A-RT.pdf2.MWSLTB-1-19A-RT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MWSLTB-1-19A-RT Κατασκευαστής Essentra Components
Διαθέσιμη ποσότητα 196648 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MWSLTB-1-19A-RT.pdf2.MWSLTB-1-19A-RT.pdf
Πλάτος 0.350" (8.89mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Hinged, Micro, Top Lock
Τύπος Clip, Wire Saddle on Base Σειρά -
βίδα Μέγεθος - Πάχος επιτροπής -
Πίνακας Hole Μέγεθος 0.125" (3.18mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα MWSLTB-1-19A-RT-ND
RPC1109
Εγκαίνια Μέγεθος 0.190" L x 0.100" H (4.83mm x 2.54mm)
τοποθέτηση Τύπος Adhesive Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό πάχος - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος 0.400" (10.16mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.280" (7.11mm) Χαρακτηριστικά Flame Retardant
Λεπτομερής περιγραφή Cable Clip, Wire Saddle on Base Natural Adhesive 0.190" L x 0.100" H (4.83mm x 2.54mm) Χρώμα Natural