HTSN-M3-10-6-2
Essentra ComponentsEssentra Components
HTSN-M3-10-6-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Essentra Components
Περιγραφή προϊόντος HEX STANDOFF M3 NYLON 10MM
Φύλλα δεδομένων: HTSN-M3-10-6-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HTSN-M3-10-6-2 Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή HEX STANDOFF M3 NYLON 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 193569 pcs Φύλλο δεδομένων HTSN-M3-10-6-2.pdf
Βάρος - Τύπος Hex Standoff
Βιδωμένο / μη διορθωμένο Threaded Σειρά HTSN
Βίδα, Μέγεθος Νήματος M3 Επιμετάλλωση -
Αλλα ονόματα HTSN-M3-10-6-2-ND
RPC4161
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Nylon Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.709" (18.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Γένος Male, Female Χαρακτηριστικά -
Διάμετρος - Έξω 0.236" (5.99mm) Hex Διάμετρος - Μέσα -
Λεπτομερής περιγραφή Hex Standoff Threaded M3 Nylon 0.394" (10.00mm) Black Χρώμα Black
Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.394" (10.00mm)