BHLWHC-750-01
Essentra ComponentsEssentra Components
BHLWHC-750-01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Essentra Components
Περιγραφή προϊόντος CBL CLIP P-TYPE FIR TREE BLIND
Φύλλα δεδομένων: 1.BHLWHC-750-01.pdf2.BHLWHC-750-01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BHLWHC-750-01
Αριθμός εξαρτήματος BHLWHC-750-01 Κατασκευαστής Essentra Components
Διαθέσιμη ποσότητα 336514 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BHLWHC-750-01.pdf2.BHLWHC-750-01.pdf
Πλάτος 0.390" (9.91mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Locking, Round
Τύπος Clip, P-Type Σειρά -
βίδα Μέγεθος - Πάχος επιτροπής 0.250" (6.35mm)
Πίνακας Hole Μέγεθος 0.312" (7.92mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα BHLWHC-750-01-ND
RPC1160
Εγκαίνια Μέγεθος 0.750" (19.05mm)
τοποθέτηση Τύπος Fir Tree, Blind Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό πάχος 0.071" (1.80mm) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-2
Υλικό Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Μήκος 1.440" (36.58mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Cable Clip, P-Type Natural Fir Tree, Blind Hole 0.750" (19.05mm) Χρώμα Natural