FC-135 32.7680KA-AC3
EpsonEpson
FC-135 32.7680KA-AC3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Epson
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 32.7680 KHZ 9.0PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.FC-135 32.7680KA-AC3.pdf2.FC-135 32.7680KA-AC3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FC-135 32.7680KA-AC3 Κατασκευαστής Epson
Περιγραφή CRYSTAL 32.7680 KHZ 9.0PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 223569 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FC-135 32.7680KA-AC3.pdf2.FC-135 32.7680KA-AC3.pdf
Τύπος kHz Crystal (Tuning Fork) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.061" W (3.20mm x 1.50mm)
Σειρά FC-135 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα SER4085CT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 9pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Ανοχή συχνότητας ±20ppm
Σταθερότητα συχνότητας - Συχνότητα 32.768kHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 70 kOhms Λεπτομερής περιγραφή 32.768kHz ±20ppm Crystal 9pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FC-135 32.7680KA-AG
FC-135 32.7680KA-AG
Κατασκευαστές: Epson
Περιγραφή: CRYSTAL SMD
Σε απόθεμα: 224306 pcs
Κατεβάστε: FC-135 32.7680KA-AG.pdf
RFQ
FC-135 32.7680KA-AC5
FC-135 32.7680KA-AC5
Σε απόθεμα: 285816 pcs
Κατεβάστε: FC-135 32.7680KA-AC5.pdf
RFQ
FC-135 32.7680KA-AC
FC-135 32.7680KA-AC
Περιγραφή: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD