FC-12M 32.7680KA-AC3
EpsonEpson
FC-12M 32.7680KA-AC3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Epson
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 32.7680 KHZ 9.0PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.FC-12M 32.7680KA-AC3.pdf2.FC-12M 32.7680KA-AC3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FC-12M 32.7680KA-AC3 Κατασκευαστής Epson
Περιγραφή CRYSTAL 32.7680 KHZ 9.0PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 109750 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FC-12M 32.7680KA-AC3.pdf2.FC-12M 32.7680KA-AC3.pdf
Τύπος kHz Crystal (Tuning Fork) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.081" L x 0.049" W (2.05mm x 1.25mm)
Σειρά FC-12M Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα SER4081DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 9.5pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Ανοχή συχνότητας ±20ppm
Σταθερότητα συχνότητας - Συχνότητα 32.768kHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 90 kOhms Λεπτομερής περιγραφή 32.768kHz ±20ppm Crystal 9.5pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead