B39389G1962M100
Epcos / RF360Epcos / RF360
Epcos / RF360
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FILTER SAW 38.9MHZ 5SIP
Φύλλα δεδομένων: B39389G1962M100.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B39389G1962M100 Κατασκευαστής Epcos / RF360
Περιγραφή FILTER SAW 38.9MHZ 5SIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5931 pcs Φύλλο δεδομένων B39389G1962M100.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.681" L x 0.154" W (17.30mm x 3.90mm) Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 5-SIP
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής 15.1dB
Ύψος (Max) 0.343" (8.70mm) Συχνότητα - Κέντρο 38.9MHz