B39211B5071H810
Epcos / RF360Epcos / RF360
Epcos / RF360
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FILTER SAW 211MHZ 12SMD
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B39211B5071H810 Κατασκευαστής Epcos / RF360
Περιγραφή FILTER SAW 211MHZ 12SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5674 pcs Φύλλο δεδομένων
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 12-SMD, No Lead τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Απώλεια εισαγωγής 8.1dB Ύψος (Max) 0.052" (1.33mm)
Συχνότητα - Κέντρο 211MHz εύρος ζώνης 24.5MHz