TS3003ITD1033
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC OSCILLATOR/TIMER 10TDFN
Φύλλα δεδομένων: TS3003ITD1033.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TS3003ITD1033
Αριθμός εξαρτήματος TS3003ITD1033 Κατασκευαστής Energy Micro (Silicon Labs)
Διαθέσιμη ποσότητα 5288 pcs Φύλλο δεδομένων TS3003ITD1033.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.55 V ~ 5.25 V Τύπος Oscillator, Silicon
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-TDFN (3x3) Σειρά NanoWatt Analog™
Συσκευασία Strip Συσκευασία / υπόθεση 10-WFDFN Exposed Pad
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Συχνότητα 10kHz ~ 300kHz Λεπτομερής περιγραφή Oscillator, Silicon IC 10kHz ~ 300kHz 10-TDFN (3x3)