SL23EP09ZI-1HT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER 220MHZ 9CH3.3V 16TSSOP
Φύλλα δεδομένων: SL23EP09ZI-1HT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SL23EP09ZI-1HT Κατασκευαστής Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή IC BUFFER 220MHZ 9CH3.3V 16TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77430 pcs Φύλλο δεδομένων SL23EP09ZI-1HT.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-TSSOP
Σειρά - Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:9
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PLL Yes with Bypass Παραγωγή LVCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγωγή Clock
Συχνότητα - Max 220MHz Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής No/No