SL23EP08SI-4
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
SL23EP08SI-4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER 133MHZ 8CH 3.3V 16SOIC
Φύλλα δεδομένων: SL23EP08SI-4.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL23EP08SI-4
Αριθμός εξαρτήματος SL23EP08SI-4 Κατασκευαστής Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή IC BUFFER 133MHZ 8CH 3.3V 16SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5023 pcs Φύλλο δεδομένων SL23EP08SI-4.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC
Σειρά - Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:9
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL Yes with Bypass Παραγωγή LVCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγωγή Clock
Συχνότητα - Max 220MHz Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής Yes/Yes