SL15100ZI
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SL15100ZI
Περιγραφή προϊόντος IC CLOCK SSCG 1PLL 2CH 8TSSOP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL15100ZI
Αριθμός εξαρτήματος SL15100ZI Κατασκευαστής Energy Micro (Silicon Labs)
Διαθέσιμη ποσότητα 4849 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.63 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-TSSOP
Σειρά EProClock® Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:2
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PLL Yes with Bypass Παραγωγή LVCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγωγή Clock, Crystal
Συχνότητα - Max 200MHz Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής Yes/No
Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος No/No Αριθμός μέρους βάσης SL15100
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SL151A471JAB
SL151A471JAB
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP CER 470PF 100V NP0 RADIAL
Σε απόθεμα: 436395 pcs
Κατεβάστε: SL151A471JAB.pdf
RFQ
SL15 80002-A
SL15 80002-A
Κατασκευαστές: Ametherm
Περιγραφή: ICL 80 OHM 25% 2A 15MM
Κατεβάστε: SL15 80002-A.pdf
RFQ
SL15 80002-B
SL15 80002-B
Κατασκευαστές: Ametherm
Κατεβάστε: SL15 80002-B.pdf
SL151A101JAB
SL151A101JAB
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL
Κατεβάστε: SL151A101JAB.pdf
SL15 80002
SL15 80002
Κατεβάστε: SL15 80002.pdf
SL151A100JAB
SL151A100JAB
Περιγραφή: CAP CER 10PF 100V NP0 RADIAL
Κατεβάστε: SL151A100JAB.pdf
SL15.TCT
SL15.TCT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: TVS DIODE 15V 30V SOT23-3