AMW136-3.3.2R
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος B/G/N WI-FI MODULE, 100MHZ CORE
Φύλλα δεδομένων: AMW136-3.3.2R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AMW136-3.3.2R
Αριθμός εξαρτήματος AMW136-3.3.2R Κατασκευαστής Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή B/G/N WI-FI MODULE, 100MHZ CORE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 6262 pcs Φύλλο δεδομένων AMW136-3.3.2R.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Σειρά -
Σειριακές διεπαφές SPI, UART ευαισθησία -94dBm
Κατάσταση RoHS RoHS Compliant Οικογένεια RF / Standard WiFi
Πρωτόκολλο 802.11b/g/n Ισχύς - εξόδου 18dBm
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα 336-4237-2
AMW136-3.3.2R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Διαμόρφωση - Μέγεθος μνήμης 1MB Flash
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Συχνότητα 2.4GHz
Ρυθμός δεδομένων 54Mbps Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 11.4mA
Τρέχουσες - Λήψη 5.7mA κεραία Τύπος Integrated, Trace
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AMWS
AMWS
Κατασκευαστές: SCS
Περιγραφή: ADJUSTABLE METAL BAND 4MM SNAP
Σε απόθεμα: 5033 pcs
Κατεβάστε: AMWS.pdf
RFQ
AMW136-E03
AMW136-E03
Περιγραφή: AMW136 DEVELOPER BOARD
Σε απόθεμα: 1879 pcs
Κατεβάστε: AMW136-E03.pdf
RFQ
AMW106-A02
AMW106-A02
Περιγραφή: MANTIS 106 WIFI SHIELD
Κατεβάστε: AMW106-A02.pdf
AMW136
AMW136