AMW006-3.3.2R
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος B/G/N WI-FI MODULE, 84MHZ CORE
Φύλλα δεδομένων: AMW006-3.3.2R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AMW006-3.3.2R
Αριθμός εξαρτήματος AMW006-3.3.2R Κατασκευαστής Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή B/G/N WI-FI MODULE, 84MHZ CORE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 6360 pcs Φύλλο δεδομένων AMW006-3.3.2R.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Σειρά -
Σειριακές διεπαφές SPI, UART ευαισθησία -94dBm
Κατάσταση RoHS RoHS Compliant Οικογένεια RF / Standard WiFi
Πρωτόκολλο 802.11b/g/n Ισχύς - εξόδου 16dBm
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα 336-4236-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Διαμόρφωση - Μέγεθος μνήμης 1MB Flash
Συχνότητα 2.4GHz Ρυθμός δεδομένων 54Mbps
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 11.4mA Τρέχουσες - Λήψη 5.7mA