570BAA001080DG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 644.53125MHZ LVDS SMD
Φύλλα δεδομένων: 570BAA001080DG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 570BAA001080DG Κατασκευαστής Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή OSC XO 644.53125MHZ LVDS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2367 pcs Φύλλο δεδομένων 570BAA001080DG.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.97 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά Si570
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD, No Lead Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Λειτουργία Enable/Disable (Reprogrammable) Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 644.53125MHz Λεπτομερής περιγραφή 644.53125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.97 V ~ 3.63 V Enable/Disable (Reprogrammable) 8-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 108mA Βασικό συντονιστή Crystal