545AAA622M080BAG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
545AAA622M080BAG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 622.0800MHZ LVPECL SMD
Φύλλα δεδομένων: 545AAA622M080BAG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 545AAA622M080BAG Κατασκευαστής Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή OSC XO 622.0800MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4315 pcs Φύλλο δεδομένων 545AAA622M080BAG.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V, 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά Si545
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Αλλα ονόματα 336-4020 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.050" (1.28mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm Συχνότητα 622.08MHz
Λεπτομερής περιγραφή 622.08MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V, 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 103mA (Typ)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 68mA (Typ) Βασικό συντονιστή Crystal