530MB622M080DGR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 2 (O
Φύλλα δεδομένων: 530MB622M080DGR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 530MB622M080DGR Κατασκευαστής Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 2 (O Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4801 pcs Φύλλο δεδομένων 530MB622M080DGR.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά Si530
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm Συχνότητα 622.08MHz
Λεπτομερής περιγραφή 622.08MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 121mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 75mA Βασικό συντονιστή Crystal