510KCAM200000BAG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 2 (O
Φύλλα δεδομένων: 510KCAM200000BAG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 510KCAM200000BAG Κατασκευαστής Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 2 (O Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 30735 pcs Φύλλο δεδομένων 510KCAM200000BAG.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά Si510
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.050" (1.28mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm Συχνότητα 200kHz
Λεπτομερής περιγραφή 200kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 26mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 18mA Βασικό συντονιστή Crystal