501JCAM032768CAGR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
501JCAM032768CAGR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή προϊόντος OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 501JCAM032768CAGR Κατασκευαστής Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5494 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος CMEMS®
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά Si501
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm Συχνότητα 32.768kHz
Λεπτομερής περιγραφή 32.768kHz CMEMS® LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.9mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 4.9mA Βασικό συντονιστή MEMS