501HCAM032768CAG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
501HCAM032768CAG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή προϊόντος OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 501HCAM032768CAG Κατασκευαστής Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4814 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 1.7 V ~ 3.6 V Τύπος CMEMS®
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά Si501
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα 336-2865 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm
Συχνότητα 32.768kHz Λεπτομερής περιγραφή 32.768kHz CMEMS® LVCMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4.9mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 4.9mA
Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
501HCAM032768CAFR
501HCAM032768CAFR
Σε απόθεμα: 4974 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
501HCAM032768CAGR
501HCAM032768CAGR