500DAAA25M0000ACF
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SILICON OSC; DIFF; 0.9-200 MHZ
Φύλλα δεδομένων: 500DAAA25M0000ACF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 500DAAA25M0000ACF Κατασκευαστής Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή SILICON OSC; DIFF; 0.9-200 MHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73291 pcs Φύλλο δεδομένων 500DAAA25M0000ACF.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) Σειρά Si500D
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm Συχνότητα 25MHz
Λεπτομερής περιγραφή 25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 36mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 10.7mA Βασικό συντονιστή Crystal