RFS-50V2R2MF3#5
Elna AmericaElna America
RFS-50V2R2MF3#5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Elna America
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.RFS-50V2R2MF3#5.pdf2.RFS-50V2R2MF3#5.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RFS-50V2R2MF3#5 Κατασκευαστής Elna America
Περιγραφή CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 714679 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RFS-50V2R2MF3#5.pdf2.RFS-50V2R2MF3#5.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά RFS, SILMIC II Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 23mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 604-1125
RFS50V2R2MF3#5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 2.2µF