DH-5R5D474T
Elna AmericaElna America
DH-5R5D474T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Elna America
Περιγραφή προϊόντος CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H
Φύλλα δεδομένων: DH-5R5D474T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DH-5R5D474T
Αριθμός εξαρτήματος DH-5R5D474T Κατασκευαστής Elna America
Περιγραφή CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 46701 pcs Φύλλο δεδομένων DH-5R5D474T.pdf
Τάση - Ονομαστική 5.5V Ανοχή -20%, +80%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.846" Dia (21.50mm)
Σειρά DH Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 604-1011
DH5R5D474T
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.374" (9.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 50 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 470mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 50 Ohm 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 470mF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DH-IDCK/MP
DH-IDCK/MP
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: TOOL PRESS MANUAL IDC CENTRONICS
Σε απόθεμα: 50 pcs
Κατεβάστε: DH-IDCK/MP.pdf
RFQ
DH-5R5D684T
DH-5R5D684T
Κατασκευαστές: Elna America
Περιγραφή: CAP 680MF -20% +80% 5.5V T/H