WYO252MCMBLCKR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
WYO252MCMBLCKR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2500PF 440VAC Y5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.WYO252MCMBLCKR.pdf2.WYO252MCMBLCKR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WYO252MCMBLCKR Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 2500PF 440VAC Y5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 349007 pcs Φύλλο δεδομένων 1.WYO252MCMBLCKR.pdf2.WYO252MCMBLCKR.pdf
Τάση - Ονομαστική 440VAC Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5U (E)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia (9.00mm) Σειρά WYO
Ακροαματικότητα X1, Y2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2500pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc χωρητικότητα 2500pF