VS-40CPQ035PBF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VS-40CPQ035PBF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO247AC
Φύλλα δεδομένων: VS-40CPQ035PBF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VS-40CPQ035PBF Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO247AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24960 pcs Φύλλο δεδομένων VS-40CPQ035PBF.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 490mV @ 20A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 35V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AC Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Αλλα ονόματα *40CPQ035PBF
40CPQ035PBF
VS-40CPQ035PBF-ND
VS40CPQ035PBF
VS40CPQ035PBF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 20A Through Hole TO-247-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 4mA @ 35V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 20A