VS-25CTQ035PBF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VS-25CTQ035PBF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO220AB
Φύλλα δεδομένων: 1.VS-25CTQ035PBF.pdf2.VS-25CTQ035PBF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VS-25CTQ035PBF Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55216 pcs Φύλλο δεδομένων 1.VS-25CTQ035PBF.pdf2.VS-25CTQ035PBF.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 710mV @ 30A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 35V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα *25CTQ035PBF
25CTQ035PBF
VS-25CTQ035PBF-ND
VS25CTQ035PBF
VS25CTQ035PBF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 30A Through Hole TO-220-3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.75mA @ 35V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 30A Αριθμός μέρους βάσης 25CTQ035