VJ0805D331MLCAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0805D331MLCAT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF 200V NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: VJ0805D331MLCAT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VJ0805D331MLCAT Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 330PF 200V NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 227259 pcs Φύλλο δεδομένων VJ0805D331MLCAT.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.057" (1.45mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά VJ HIFREQ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±20% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 330pF