T97F226K063LAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
T97F226K063LAB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 22UF 63V 10% 3024
Φύλλα δεδομένων: 1.T97F226K063LAB.pdf2.T97F226K063LAB.pdf3.T97F226K063LAB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
125 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T97F226K063LAB Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP TANT 22UF 63V 10% 3024 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Τάση - Ονομαστική 63V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.299" L x 0.236" W (7.60mm x 6.00mm)
Σειρά TANTAMOUNT®, T97 Ακροαματικότητα COTS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 3024 (7660 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός F Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.201" (5.10mm) Χαρακτηριστικά High Reliability
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 250 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 63V 3024 (7660 Metric) 250 mOhm χωρητικότητα 22µF