T95R106K050CSSS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 50V 10% 2824
Φύλλα δεδομένων: T95R106K050CSSS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T95R106K050CSSS Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP TANT 10UF 50V 10% 2824 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11527 pcs Φύλλο δεδομένων T95R106K050CSSS.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Σειρά TANTAMOUNT®, T95 Ακροαματικότητα COTS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2824 (7260 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός R Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.80mm) Χαρακτηριστικά High Reliability
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 650 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V 2824 (7260 Metric) 650 mOhm χωρητικότητα 10µF