T95D107M016CSSS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 100UF 16V 20% 2917
Φύλλα δεδομένων: T95D107M016CSSS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T95D107M016CSSS Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP TANT 100UF 16V 20% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 30397 pcs Φύλλο δεδομένων T95D107M016CSSS.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.293" L x 0.170" W (7.44mm x 4.32mm)
Σειρά TANTAMOUNT®, T95 Ακροαματικότητα COTS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά High Reliability
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 140 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 140 mOhm χωρητικότητα 100µF