ST4TA202
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: ST4TA202
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 2K OHM 0.25W J LEAD TOP
Φύλλα δεδομένων: ST4TA202.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ST4TA202
Αριθμός εξαρτήματος ST4TA202 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή TRIMMER 2K OHM 0.25W J LEAD TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5268 pcs Φύλλο δεδομένων ST4TA202.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης J Lead
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Σειρά ST4 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 2 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα RST4ETA202TR-ND
ST-4TA202
ST4A202TR
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή 2 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment